close
تبلیغات در اینترنت

اسم بيست وششم-

 

يا حميدُ فِعالِ ذَالمَنِّ عَلي جَميعِ خَلقِه.

 

اگر كسي اين اسم را بسيار بخواند هرچند در نظر مردم بيمقدار باشد محترم و مكرم گردد و خداي تعالي چنان نعمت بر وي دهد كه از حساب آن عاجز ماند و به مرتبه اي رسد كه تمام خلق بر او حسد ورزند و هر چه بيشتر بخواند بهتر است و هر وقتي كه دويست هزار مرتبه تمام شودمادام العمر روزي هزار بار بخواند بسيار بسيار مجرب و آزموده است.

 

 اسم بيست و هفتم-

 

 

يا عَزيزُ المَنيعُ الغالِبُ عَلي اَمرِهِ فَلا شَيٌ يُعادِلُهُ.

 

 اگر دو كس و يا دو لشكر در جنگ و مخاصمه باشند اين اسم را بر آنها بخوانند بين آنها صلح و دوستي پديد مي آيد و اگر مداومت كنند عزيز و مكرم شوند و هيچ كس با خواننده اين اسم نتواند دشمني كند.

 

اسم بيست و هشتم-

 

يا قاهِرو ذوالبَطشِ الشَّديدِ اَنتَ الّذي لا يُطاقُ اِنتِقامُهُ.

 

اگر كسي گم كرده اي داشته باشد و يا امانتي به كسي داده باشد و نتواند آن را دوباره پس بگيرد اين اسم را دويست بار بخواند بنام آنكس البته گم شده پيدا شود و امانت باز گردانده شود و اگر مردي را بسته باشند اين اسم را به مشك و زعفران بر كاسه چيني بنويسند و با گلاب بشويند و به آن مرد بدهند گشاده گردد. اسم بيست و نهم-

 

يا قريب المُتَعال فَوقَ كُلِّ شي ٍ عُلُوِّ ارتِفاعِهِ .

 

 اگر كسي به خواندن اين اسم مداومت كند در نظر خلق عزيز و مكرم شود و براي دوستي و دشمني و زبان بند و بستن خواب كسي و خيلي چيز هاي ديگر نافع است كه بيش از اين از شرح آنها معذورم.

 

 اسم سي ام –

 

يا مُذِلُّ كُلُّ جَبّارٍ عَنيدٍ بِقَهرِ عَزيزِ سُلطانِهِ

 

. اگر كسي كار و بار او بسته باشد و هيچ كار به مراد وي انجام نگيرد بگيرد دل گوسفند سياه را و هفتصد مرتبه اين اسم را بر آن بخواند و بر آن دل گوسفند فوت كند و بعد اين اسم را بنويسد و درميان آن دل بگذاردودر مسجد دفن كند كار او گشاده گردد . و به جهت هلاكت دشمن يك هفته هر روزي هزار بار با اعتقاد درست بخواند كه دشمن هلاك شود و به جهت دوستي هفتصد بار بر شكر بخواند و بخورد مطلوب دهد دوست او شود .

 

اسم سي يكم –

 

 يا نورَ كُلَّ شي ٍ وَ هُداهُ اَنتَ الَّذي فَلَقَ الكَلِماتِ بِنورِهِ.

 

اگر كسي را دشمني باشد و بخواهد بر وي فايق آيد روز يكشنبه روزه بگيرد وآنگاه غسل كند و جامه ي پاك بپوشد و به صحراي خالي ازآدم و حيوان برود هزار و هفتصد بار اين اسم را بخواند و حاجت طلبد بر دشمنش ظفر يابد بفرمان خداي تعالي.

 

اسم سي دوم-

 

 يا عالي الشّامِخُ فَوقَ كُلِّ شي ٍ عُلُوِّارتِفاعِهِ

 

. اگر بخواهي كسي را ذليل كني و يا آنكه عزيز نمايي طوري كه از گدايي به پادشاهي رسد و آنچه بخواهي بر او ميسر شود در مدت يكماه مداومت به خواندن اين اسم نمايد و هر چه بيشتر خواند نافعتر خواهد بود و بعد از يكماه هم هميشه مشغول خواندن باشد بهتر بود و تاثيرش بيشتر شود.

 

 اسم سي و سوم- ي

 

ا قُدّوسُ الطّاهِرُ مِن كُلِّ شَي ٍ فَلا شَيءَ يُعادِلُهُ. ا

 

گر كسي در رنج و بلا و شدت باشد اين اسم را بخواند رفع گردد و اگر بخت كسي بسته شده باشد به اين اسم مداومت نمايد بختش باز شود . و اگر كار كسي بسته شده باشد بگيرد دل گوسفند سياه نر را برآن هفتصد بار بخواند و فوت كند و اسم را بنويسد و در ميان دل بگذارد و در زير سقف مسجدي دفن كند گشاده گردد و روشني در كارش ظاهر شود.

 

 اسم سي وچهارم-

 

يا مُبدِيَ البَرايا وَ مُعيدُها بَعدِ فَناءِها بِقُدرَتِهِ.

 

اگر كسي به خواندن اين اسم مداومت نمايد كارهاي ديني و دنيوي او آراسته شود و همه كس مطيع وي شوند.

 

اسم سي و پنجم –

 

يا جَليلُ المُتَكَبِّر عَن كُلِّ شيءٍ وَالعَدلُ اَمرُهُ وَ الصِِّدقُ وَعدُهُ.

 

اگر كسي مريضي سخت داشته باشد اين اسم را سه بار بر او بخوانند و بر او بدمند شفا يابد و اگر حكم قتل كسي را صادر كرده باشند سه بار اين اسم را بر او بخوانند و فوت كنند از مرگ خلاص شودو اگر كسي به خواندن اين اسم مداومت نمايد نزد بزرگان محترم گردد و همه محتاج وي شوند .

 

 اسم سي وششم –

 

يا مَحموُدُ فَلا تَبلُغ اَلاوُهام ُ كُنهَ ثَنائِهِ وَ مَجدِهِ وَ عِزِهِ

 

. اگر كسي مدت چهل روز ترك حيواني كند و تر شغل دنيا نمايد و بي تكلّم (بدون حرف زدن) هر روز و هر شب هزار و پنجاه و نه مرتبه اين اسم را بخواند صاحب نفس قدسي و مقامات عاليه گردد و همه چيز در اطاعت او باشد و عجايبها مشاهده كند .

اسم سي و هفتم –

 

يا كَريمُ العَفوِّ ذَالعَدلِ اَنتَ الَّذي مَلاءَ كُلُّ شَيءٍ عَدلُهُ

.

 اگر كسي خواهد كه خدا از گناهان او در گذرد و شهره ي آفاق شود به اين اسم مداومت كند مراد حاصل شود.

اسم سي هشتم

 يا عَظيمُ ذو الثّناءِ الفاخِرُ ذوُالعِزِ وَ المَجدِ وَالكِبرياءِ فَلا يَذِلُّ عِزِهُ

 

 . اگر كسي مديون باشد به اين اسم مداومت نمايد بزودي دينش ادا شود اگر پادشاه يا بزرگي بر او غضب نمايد هزار بار بخواند غضب پادشاه يا ارباب به مهرباني و دوستي تبديل شود

.

 اسم سي و نهم –

 

يا عَجيبُ فَلا تَنطِقُ الالسُنِ بِكُلِّ آلائِهِ وَ ثَنائِهِ.

 

 اگر كسي قسمت دنيايي خواهد و يا هر مراديكه داشته باشد به خواندن اين اسم مداومت نمايد جميع مراد و خواسته ي وي حاصل شود .

 اسم چهلم –

 

 يا غياثي عِندَ كُربَةٍ وَ مَعاذي عِندَ كُلِّ شِدّةٍ وَ مُجيبي عِندَ كُلِّ دَعوَةٍ اَسئَلُكَ اَن تُصَلّيَ عَلي مُحَمَّدٍ و آل مُحَمّدوَ اَماناً مِن عُقوُباتِ الدّنيا وَالاخِرةِ

 

. اگر كسي اين اسم را هميشه بخواند نزد سلاطين عزيز و مكرم گردد و هيچكس بر وي دست نيابد و از دزدان و غيره در امان باشد و بايد اين اسم را نوشته و نزد خود نگهدارند و هر گز از خود دور نكنند. شرح اين اسماء ادرسيه خيلي زياد بود مختصر كرديم تا ملال حاصل نشود.

 و من الله التوفيق

  تاریخ ارسال: چهارشنبه 19 تير 1392  ساعت: 12:47  |تعداد بازدید : 2032   نویسنده :

دیدگاههای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
  • آرشیو ماهانه Monthly Archive

  • صفحات اضافی Static Pages

  • لیست کاربران Users List

  • پیوندها Links

  • پیوندهای روزانه Link Dump

  • اعضای آنلاین Online Users